dnes je 10.12.2022

Input:

Musíme mít pověřence pro ochranu osobních údajů

22.3.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer

1.58
Musíme mít pověřence pro ochranu osobních údajů

Mgr. Mgr. Radana Burešová

Dotaz:

Jsme firma, s. r. o., která měří radon na pozemcích. Musíme jednat s legislativou. Je potřeba mít v tomto případě pověřence?


Odpověď:

Vzhledem k tomu, že Váš dotaz neobsahuje mnoho údajů, z nichž se vychází při stanovení povinnosti ustanovit pověřence pro ochranu osobních údajů, pokusím se odpovědět alespoň obecně.

Z čl. 37 odst. 1 GDPR vyplývá, že

Nahrávám...
Nahrávám...